Wykrywacze metalu
Sondy, pinpoint, akcesoria

 

Zobacz ofertę wykrywaczy metali, pinpoint detektorów, oraz magnesów neodymowych

Wykrywacze
3590
PLN
Nokta Fors CoRe
Nokta Fors CoRe

Nokta Fors CoRe

Ocena:
Pixel Pixel Pixel Pixel Pixel (Ilość ocen: 61)
Producent:
Nokta
Wysyłka w
24 godziny
Cena: 3 590,00 zł
Cena netto: 2 918,70 zł
szt.

FORS CoRe, dzięki swoim cechom, konstrukcji oraz akcesoriom, jest w pełni profesjonalnym wykrywaczem metali zaprojektowanym przy wykorzystaniu zaawansowanej technilogii i stanowi optymalny wybór dla celów poszukiwania monet oraz obiektów wartościowych.
Dzięki różnym trybom szukania, opcji ID Masking (maskowania obiektu) oraz zaawansowanym ustawieniom konfiguracji, które pozwalają zminimalizować efekt negatywnego wpływu gleby o wysokim stopniu mineralizacji oraz kamieni, FORS CoRe jest w stanie znaleźć monety i przedmioty wartościowe na takiej głębokości, do której inne wykrywacze nie mają szans dotrzeć.

FORS CoRe jest nie tylko optymalnym narzędziem do szukania monet i przedmiotów wartościowych, ale także najlepszym wykrywaczem metalu, o jakim tylko mógłbyś pomyśleć.

KAŻDY TEREN

FORS CoRe jest wykrywaczem, który znakomicie sprawdza się w każdych warunkach terenowych, co oznacza, że możesz z niego korzystać na plaży, przeszukiwać wysoko zmineralizowaną glebę oraz kamieniste rejony, stanowiące poważny problem dla większości innych wykrywaczy. FORS CoRe, dzięki swoim wodoszczelnym cewkom przeszukującym oraz zaawansowanym opcjom konfiguracyjnym pracuje bez najmniejszych problemów w każdych warunkach terenowych bez żadnego wpływu na swoją niezrównaną wydajność.

4 TRYBY WYSZUKIWANIA

Tryb Genel Search (GEN)

Jest to tryb wyszukiwania oferujący największą dostępną głębokość. W odróżnieniu od pozostałych trybów, w tym dostępny jest ciągły sygnał tła, którego zmiany głośności sygnalizują obecność przedmiotów nawet na sporej głębokości.

Discrimination (Pomijanie - DI2)

Jest to tryb wykorzystujący sygnał dwutonowy i cechuje go największa głębokość robocza spośród wszystkich trybów pomijania. Minimalizuje efekt wpływu wysokiego stopnia zmineralizowania gleby  i zapewnia większą głębokość skutecznego wyszukiwania.

Discrimination (Pomijanie - DI3)

Jest to tryb wykorzystujący sygnał trzytonowy. Tryb ten jest optymalny do wykorzystywania w obszarach o zróżnicowanych rodzajach metali, pozwalając Ci na szybkie i skuteczne wyszukiwanie dzięki dźwiękowej sygnalizacji pomijania.

Conductive Ground (Przewodzące podłoże - COG)

Jest to specjalny tryb urządzenia FORS CoRe zaprojektowany specjalnie z myślą o gruncie charakteryzującym się wysokim przewodnictwem – np. wilgotny piasek na plaży, gleby alkaliczne itp. Cechą szczególną tego trybu jest brak reakcji na obiekty ferrytowe, dzięki czemu urządzenie w łatwy sposób utrzymuje ustawiony poziom balansu na wszystkich rodzajach podłoża.

GROUND TRACKING (Śledzenie gruntu)

Oprócz automatycznych oraz ręcznych trybów ustawiania balansu gruntu, FORS CoRe oferuje także opcję śledzenia gruntu, która polega na ciągłym monitorowaniu podłoża i automatycznym dostrajaniu parametrów balansu gruntu. Widoczne lub niewidoczne dla operatora zmiany w podłożu wpływają na głębokość skutecznego wykrywania, jak również zdolność urządzenia do pomijania nieodpowiednich obiektów – dzięki temu znacząco wzrośnie wydajność urządzenia oraz skuteczność wykrywania.

DIGITAL TARGET ID AND ID MASKING (Cyfrowe oznaczanie oraz maskowanie celu)

Gdy FORS CoRe wykryje obiekt, wyświetli na ekranie jego identyfikator i zasugeruje Ci, czym znaleziony przedmiot może być. Maskowanie obiektów z kolei pozwala na ignorowanie niechcianych obiektów w trakcie wyszukiwania. Zapewnia łatwość użycia z uwagi na pomijanie gorących skał i metali takich jak żelazo lub folie metalowe.

PODWÓJNY WYŚWIETLACZ LCD ORAZ GRAFICZNY INTERFEJS UŻYTKOWNIKA

FORS CoRe dysponuje dwoma wyświetlaczami LCD – jednym w jednostce centralnej oraz drugim w uchwycie. Podwójny wyświetlacz oraz graficzny interfejs użytkownika pozwala Ci łatwo dostroić ustawienia oraz ujrzeć wszystkie informacje, jakich potrzebujesz na obu ekranach. Gdy tylko dostroisz swoje ustawienia na ekranie LCD jednostki centralnej, możesz odczytywać wszystkie niezbędne informacje na ekranie w uchwycie. W ten sposób nie musisz ciągle powracać do głównego wyświetlacza – dzięki temu bez przeszkód będziesz mógł oddać się szukaniu.

ELEKTRONICZNE NAMIERZANIE I WSKAŹNIK GŁĘBOKOŚCI

Dzięki urządzeniu FORS CoRe możesz w łatwy sposób namierzyć znaleziony obiekt jednym naciśnięciem przycisku. Gdy tylko najedziesz na cel w trybie namierzania, sygnał dźwiękowy nabierze mocy oraz zmieni się jego ton, w tym samym czasie na obu wyświetlaczach pojawi się odczyt głębokości. Opcja namierzania pozwoli Ci zaoszczędzić czasu traconego na kopanie na oślep, więc szybciej wydobędziesz znaleziony przedmiot.

TRYB WIBRACJI

FORS CoRe został zaprojektowany z myślą o osobach niesłyszących, wyposażono go w opcję wibracji. Jest ona także idealna dla użytkowników, którzy nie chcą korzystać ze słuchawek z uwagi na zakłócenia z zewnątrz, jak wiatr lub interferencje innych sygnałów.

WBUDOWANA LATARKA

FORS CoRe dysponuje wbudowaną latarką, która przydaje się w momencie, gdy trzeba oświetlić przeszukiwany obszar, np. podczas pracy w ciemnościach lub w nocy. Nie będziesz potrzebował dodatkowego oświetlenia.

ŁATWOŚĆ UŻYCIA ORAZ ERGONOMICZNY PROJEKT

FORS CoRe zasługuje na uznanie nie tylko z uwagi na zaawansowaną elektronikę oraz oprogramowanie, ale także dzięki ergonomicznej konstrukcji oraz łatwości użycia. Dzięki łątwemu dostępowi do ustawień, szeroki zakres opcji szukania oraz sposób obsługi nie zmęczy Cię podczas długich sesji poszukiwawczych. Taki zestaw cech urządzenia FORS CoRe stanowi nieocenioną pomoc dla wszystkich poszukiwaczy.

PRZEDŁUŻONA TRWAŁOŚĆ BATERII

FORS CoRe wykorzystuje cztery baterie alkaliczne rozmiaru AA, które łatwo można zakupić praktycznie wszędzie – zapewniają one około 25-30 godzin ciągłej pracy. Możesz także zakupić opcjonalny zestaw akumulatorów wielokrotnego ładowania oraz ładowarkę, która pozwoli Ci ładować baterie w domu lub w samochodzie.

10 JĘZYKÓW

FORS CoRe oferuje Ci możliwość korzystania z oprogramowania w jednej z dziesięciu wersji językowych. Gdy tylko dokonasz wyboru języka w menu, urządzenie będzie wyświetlać wszystkie informacje w wybranym języku po ponownym jego włączeniu.

spec.jpgMateriały wideo:

Promo

Wprowadzenie

Podzespoły oraz składanie

Prezentacja urządzenia

Wyświetlacz oraz menu

Balans gruntu

Tryby wyszukiwania

Nagrania z terenu

Opakowanie:

- Wykrywacz metalu Nokta Fors CoRe

- Cewka 28.5 x 17.8 cm (11.2''x7.0'')

- Słuchawki

- 4 baterie AA

- Instrukcja użytkownika oraz DVD

Gwarancja:

2 lata

Dostawa:

2 dni

Newsletter

Newsletter
Sklep jest w trybie podglądu

copyright  mocnysygnał.pl

projekt i wykonanie www.element.media.pl | shoper.pl

Sklep internetowy Shoper.pl