Wykrywacze metalu
Sondy, pinpoint, akcesoria

 

Zobacz ofertę wykrywaczy metali, pinpoint detektorów, oraz magnesów neodymowych

Wykrywacze
20500
PLN
Makro DeepHunter Standard
Makro DeepHunter Standard

Makro DeepHunter Standard

Ocena:
Pixel Pixel Pixel Pixel Pixel (Ilość ocen: 32)
Producent:
Makro
Wysyłka w
10 dni
Cena: 20 500,00 zł
Cena netto: 16 666,67 zł
szt.

WSZYSTKO CZEGO POTRZEBUJESZ W JEDNYM URZĄDZENIU

IDEALNY DO:

  • GŁĘBOKICH POSZUKIWAŃ SKARBÓW

  • MILITARIÓW
  • DEPOZYTÓW I SKRYTEK

  • MONET

  • ZŁOTA

 

JEDNO URZĄDZENIE ZLOKALIZUJE GŁĘBOKO ZALEGAJĄCE SKARBY, MILITARIA ORAZ POJEDYNCZE MONETY

Bezprecedensowa technologia: deephunter to pierwszy na świecie wykrywacz który łączy w sobie możliwość wykrycia głęboko zalegających skarbów, militariów a z drugiej strony pojedynczych monet i małych grudek złota. Masz teraz okazję nabyć jeden potężny wykrywacz który jest w stanie zlokalizować pojedyncze monety oraz duże relikty przeszłości na ogromnych głębokościach. Deephunter posiada zarówno tryb statyczny jak i dynamiczny. Doświadcz szybkiej i głębokiej pracy o której inni mogą tylko pomarzyć.

To jak dwa wykrywacze w jednym. Przełącz tryb jednym przyciskiem. Wybierz spośród dwóch trybów: 1. Potężny i głęboki tryb lokalizacji głęboko zalegających przedmiotów z Kolorową analizą 3D. Lub tryb 2 - bardzo szybki do lokalizacji pojedynczych przedmiotów i samorodków złota z imponującej głębokości - przy dyskryminacji i identyfikacji audio

TRYB 1

Tryb statyczny - wystarczy że zainstalujesz cewkę T44 i możesz już odkrywać zagubione skarby na terenach uprzednio przeszukanych innymi wykrywaczami! Cewka ta ma wymiar 36 x 44 cm.
Dla użytkowników wymagających większej głębokości - po prostu zmień cewkę na większą T100 i będziesz w stanie wykryć większe obiekty na niewiarygodnej głębokości.  Cewka ta mierzy 60 x 100 cm.

Tryb 1 został opracowany z uwagą na prostotę obsługi. Intuicyjny interfejs jest łatwy do zrozumienia dla wszystkich użytkowników; zarówno amatorów jak i profesjonalistów. Kolorowy wyświetlacz deephunter pokazuje wizualną prezentację sygnału dzięki zaawansowanej analizie 3D.  Dodatkowo określi rodzaj metalu, głębokość zalegania i wielkość obiektu zanim zaczniesz kopać!

DOKŁADNA IDENTYFIKACJA METALU ORAZ GRAFIKA 3D

Zobaczysz zarówno obraz 3D jak i identyfikację metalu na ekranie zaraz po wykryciu obiektu. Dzięki perfekcyjnej identyfikacji, deephunter wskazuje rodzaj wykrytego metalu w jednej z czterech różnych grup: 1. Złoto 2. Szlachetne 3. Nieszlachetne 4. Stal.

BADANIE GRUNTU

Poza dokładnym wykrywaniem i identyfikacją metali, urządzenie może zlokalizować podziemne struktury: takie jak jaskinie, jamy, okopy, tunele, schrony i grobowce - wszystko w postaci zaawansowanych obrazów graficznych 3D.

WYKRYWANIE GŁĘBOKOŚCi

Urządzenie dokładnie przedstawia głębokość wykrywanych obiektów w centymetrach.

POMIJANIE ŻELAZA

Wbudowana funkcja pomijania żelaza pozwala deephunter ® wyeliminować metale nieszlachetne (nie-kolorowe) i śmieci, jednocześnie wykrywać tylko metale szlachetne. Teraz możesz odkryć skarby, o których inni mogą tylko marzyć.

ZDOLNOŚĆ DO DOSTARCZANIA KSZTAŁTU DOCELOWEGO SYGNAŁU (OSCYLOSKOP)

W trybie 1, system oscylacji stale pokazuje wykres sygnału docelowego na wyświetlaczu wizualnym.

TRYB 2

Tryb szybkiej reakcji jest w stanie wykrywać pojedyncze monety, złoto i małe cele na wyjątkowej głębokości, z dźwiękiem identyfikacji.

W trybie tym przy cewce standardowej (26 x 32 cm), można łatwo wykryć pojedyncze monety, biżuterię, złoto i inne drobne przedmioty znajdujące się na głębokościach, które nie mogą być osiągnięte przez inne detektory. Dodaj opcjonalną większą cewkę (39 x 47 cm) i będziesz w stanie dotrzeć do większych obiektów na większej głębokości, po prostu, tak jak można w Trybie 1.
Ten system jest łatwy w obsłudze i identyfikuje metale na dużej głębokości. Użytkownik jest informowany o rodzaju metalu trzema różnymi dźwiękami. Łatwo odróżnisz złoto, metal kolorowy i żelazo.

WYJĄTKOWE DZIAŁANIE NA ZMINERALIZOWANYM GRUNCIE

Możesz łatwo prowadzić poszukiwania we wszystkich rodzajach warunków gruntowych dzięki specjalnym ustawieniom Trybu 2, który jest przeznaczony do warunków wysokiej mineralizacji gleby.

Za pomocą ustawień, możesz uniknąć fałszywych sygnałów eliminując interferencje z minerałów i terenów zawierających wysokie stężenie żelaza, takich jak plaże, mokry piasek, zaorane grunty itp.

ELIMINACJA ŻELAZA

Tak jak i w Trybie 1 możesz wyeliminować żelazne i zardzewiałe śmieci dzięki funkcji dyskryminacji i skupić się tylko na wykrywaniu metali kolorowych

3 TONY ROZRÓŻNIANIA METALI

Tryb 2 ma bardzo jasny i zrozumiały system dyskryminacji metalu. Urządzenie powiadamia o wykryciu celu 3 różnymi dźwiękami. Niski ton oznacza przedmioty zawierające żelazo a 2 wysokie i podobne tony informują o namierzeniu metali kolorowych i złota.

ZAAWANSOWANE FUNKCJE SĄ ŁATWE W UŻYCIU

Tryb 2 został zaprojektowany z uwagą na łatwość użytkowania. Zarówno amatorzy jak i profesjonaliści docenią prostotę obsługi. Tryb ten zapewnia bardzo szybką pracę i sygnalizację tylko poprzez sygnały audio.

Specyfikacja techniczna:

Tryb 1 (Visual)

Tryb pracy: VLF
Częstotliwość pracy:  12.5 KHz
Sygnalizacja: sygnał audio i wizualny
Regulacja czułości: manualna
Strojenie do gruntu: manualne
Sonda: T44 & T100
Wyjście słuchawkowe: 1/4'' mono
Długość: 85 cm - 135 cm
Waga: 1,4 kg & 6.45 kg
Bateria: 4 godziny

Tryb 2 (Audio)

Tryb pracy: VLF
Częstotliwość pracy:  17 KHz
Sygnalizacja: sygnał audio
Regulacja czułości: manualna
Strojenie do gruntu: manualne
Sonda:C32 & C47
Wyjście słuchawkowe: 1/4'' mono
Długość: 85 cm - 135 cm
Waga: 0,85 kg & 1,2 kg
Bateria: 25 godzin

W zestawie:

- Cewka C32
- Cewka T44
- Bateria litowo-polimerowa
- Ładowarka AC
- Słuchawki KOSS
- Skórzany futerał na panel kontrolny
- Torba z Cordury
- Osłony na cewki
- Instrukcja obsługi w języku Polskim

Gwarancja:

- 2 lata

Dostawa:

- darmowa dostawa na teren całej Polski

Czas realizacji zamówienia 5 - 7 dni roboczych

Newsletter

Newsletter
Sklep jest w trybie podglądu

copyright  mocnysygnał.pl

projekt i wykonanie www.element.media.pl | shoper.pl

Sklep internetowy Shoper.pl