Wykrywacze metalu
Sondy, pinpoint, akcesoria

 

Zobacz ofertę wykrywaczy metali, pinpoint detektorów, oraz magnesów neodymowych

Polityka prywatności

Poniższa Polityka prywatności określa zasady gromadzenia, przetwarzania i wykorzystywania danych osobowych pozyskanych od Klientów przez serwis internetowy prowadzony pod adresem www.mocnysygnal.pl (dalej zwanego serwisem internetowym).

1. Serwis internetowy www.mocnysygnal.pl respektuje ustawę o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 1997r. nr 133 poz. 883) i zobowiązuje się do zachowania bezpieczeństwa i poufności pozyskanych danych osobowych.
2. Rejestrując się w serwisie internetowym, użytkownik zgadza się na przetwarzanie i wykorzystywanie jego danych osobowych. Zakres zbieranych przez serwis danych jest minimalny. Dane te nie są przetwarzane ani wykorzystywane w żadnym innym celu.
3. Dane, o których mowa w punkcie powyższym, obejmują:
3.1. imię i nazwisko,
3.2. adres poczty email,
3.3. adres do wysyłki zakupionego towaru,
3.4. dane dotyczące konta bankowego (w przypadku zwrotów zakupionych produktów).
4. Klient serwisu internetowego www.mocnysygnal.pl ma możliwość wyboru, czy i w jakim zakresie chce korzystać z usług serwisu. Ponadto, część serwisu internetowego odpowiedzialna za rejestrację subskrypcji newslettera i wyrejestrowywanie z niej jest odpowiednio zabezpieczona. Każda z powyżej wymienionych operacji musi zostać potwierdzona poprzez uruchomienie wysłanego na wskazany przez użytkownika adres mailowy linku.
5. Serwis internetowy nie udostępnia zgromadzonych danych osobom trzecim, jak również nie przechowuje danych o numerach rachunków bankowych Klientów.
6. Klient ma prawo do poprawiania, zmieniania, uzupełniania, prostowania czy też żądania usunięcia swoich danych osobowych, zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 1997r. nr 133 poz. 883). Klient, który chce skorzystać z przysługującego mu prawa, przesyła stosowną informację pod adres email kontakt(at)mocnysygnal.pl

Newsletter

Newsletter
Sklep jest w trybie podglądu

copyright  mocnysygnał.pl

projekt i wykonanie www.element.media.pl | shoper.pl

{nocache:09a87a610420d2a75037a3116e9e5262#0}
Sklep internetowy Shoper.pl