Wykrywacze metalu
Sondy, pinpoint, akcesoria

 

Zobacz ofertę wykrywaczy metali, pinpoint detektorów, oraz magnesów neodymowych

Słuchawki do wykrywaczy metali

Słuchawki to niezbędny element wyposażenia każdego poszukiwacza. Szczególnie wtedy, gdy pracuje się w miejscu, gdzie hałas otoczenia wymaga skutecznego wytłumienia. Stosując specjalistyczne słuchawki osiąga się lepszy i dokładniejszy niż przez głośnik efekt odsłuchu dźwięków wykrywanych przedmiotów. W ofercie sklepu online posiadamy słuchawki kompatybilne ze wszystkimi modelami wykrywaczy metalipasują do każdego sprzętu, który posiada wejście słuchawkowe. Zachęcamy do zapoznania się z asortymentem sklepu internetowego.

Sortuj wg ▲ Nazwa produktu | Cena
Black Widow Black Widow
Cena: 549,00 zł
Gray Ghost NDT Gray Ghost NDT
Cena: 549,00 zł
Jolly Rogers Ultimates Jolly Rogers Ultimates
Cena: 499,00 zł
Rattler Rattler
Cena: 395,00 zł

Słuchawki do wykrywaczy metali – jakość w dobrej cenie

Chcąc ułatwić wybór słuchawek do wykrywaczy metali, w naszej ofercie umieściliśmy wyłącznie modele, które nie wymagają przejściówek i pasują do każdego z dostępnych na rynku wykrywaczy metali. Słuchawki posiadają regulację głośności oraz możliwość jej redukcji w przypadku znacznego przekroczenia poziomu. Słuchawki wyposażone są w wytrzymałe nauszniki polimerowe obejmujące całe ucho. Dzięki temu poza funkcjonalnością i wysoką jakością wykonania, słuchawki wyróżniają się również wygodą i komfortem użytkowania. To profesjonalny sprzęt w konkurencyjnej cenie.

W swojej ofercie posiadamy również słuchawki zaprojektowane z myślą o użytkownikach niedosłyszących, a także przeznaczone dla poszukiwaczy, którzy eksplorują teren w miejscach charakteryzujących się wysokim poziomem hałasu z otoczenia. Wszystkie słuchawki do wykrywaczy metali dostępne w naszym sklepie posiadają dożywotnią gwarancję.

Newsletter

Newsletter
Sklep jest w trybie podglądu

copyright  mocnysygnał.pl

projekt i wykonanie www.element.media.pl | shoper.pl

Sklep internetowy Shoper.pl