Wykrywacze metalu
Sondy, pinpoint, akcesoria

 

Zobacz ofertę wykrywaczy metali, pinpoint detektorów, oraz magnesów neodymowych

Pinpoint detektory

Detektory z funkcją pinpoint, umożliwiają dokładne namierzanie obiektów. W opinii specjalistów, to skuteczny sposób by precyzyjnie zlokalizować i wskazać miejsce, gdzie znajduje się metalowy przedmiot. Pinpoint detektory emitują sygnał, który informuje, gdzie powinno rozpocząć się kopanie. Sygnał narasta, gdy jesteśmy blisko celu i zanika, gdy się od niego oddalamy. W ofercie naszego sklepu posiadamy różne modele pinpoint detektorów w atrakcyjnych cenach. Oferujemy darmową dostawę i wysyłkę w ciągu 24 godzin.

Sortuj wg ▲ Nazwa produktu | Cena
Bounty Hunter Pin Pointer Bounty Hunter Pin Pointer
Cena: 265,00 zł
Makro Pointer Makro Pointer
Cena: 435,00 zł
Mars MD Pinpointer Mars MD Pinpointer
Cena: 449,00 zł
Nokta Pointer Nokta Pointer
Cena: 499,00 zł
RS PINPOINTER RS PINPOINTER
Cena: 419,00 zł

Pinpoint detektory – jaki wybrać?

Mimo, że w opinii wielu osób pinpoint detektory są zbędne, jeśli posiada się wykrywacz metali, to z pewnością trzeba przyznać, że są urządzeniami, które pozwala zaoszczędzić mnóstwo czasu podczas poszukiwań. Na rynku dostępnych jest wiele modeli pinpoint detektorów. W zależności od potrzeb, można kupić pinpointery działające na lądzie i pod wodą. Dostępne modele posiadają wymienne osłony oraz możliwość wybrania alarmu dźwiękowego lub wibracji. Istnieje również możliwość zakupu pinpointera z latarką LED. W naszym sklepie oferujemy wyłącznie sprzęt o najlepszej opinii użytkowników i w atrakcyjnych cenach. Zachęcamy również do kontaktu – jako praktykujący poszukiwacze doradzimy i chętnie podzielimy się swoją opinią dotyczącą sprzętu.

Atuty pinpoint detektorów

Tym, co wyróżnia pinpoint detektor wśród innych urządzeń, jest maksymalna czułość bez konieczności regulacji. Wystarczy włączyć sprzęt by był gotowy do użycia. W opinii poszukiwaczy, to najskuteczniejszy i najszybszy sprzęt w tej cenie, umożliwiający przeskanowanie terenu i zlokalizowanie metalowych przedmiotów. Ponadto pinpointery są niewielkich rozmiarów, łatwo się je przechowuje i transportuje. Pinpointery w naszym sklepie online wyróżniają się przystępnymi cenami.

Newsletter

Newsletter
Sklep jest w trybie podglądu

copyright  mocnysygnał.pl

projekt i wykonanie www.element.media.pl | shoper.pl

Sklep internetowy Shoper.pl