Wykrywacze metalu
Sondy, pinpoint, akcesoria

 

Zobacz ofertę wykrywaczy metali, pinpoint detektorów, oraz magnesów neodymowych

Magnesy neodymowe

Planujesz poszerzyć zakres poszukiwań skarbów o zbiorniki wodne? Wówczas idealnym sprzętem będzie nie tradycyjny wykrywacz metalu, a magnes neodymowy. W ofercie naszego sklepu, posiadamy wyłącznie magnesy o najwyższej skuteczności wykrywania metalowych przedmiotów. Jesteśmy oficjalnym dystrybutorem największego producenta magnesów neodymowych i uchwytów magnetycznych w Polsce, firmy Magnepol. Oferujemy atrakcyjne ceny produktów.

Sortuj wg ▲ Nazwa produktu | Cena
test test
Cena: 11,00 zł

Magnesy neodymowe zamiast wykrywaczy metali

Magnesy neodymowe, w niektórych sytuacjach z powodzeniem zastępują wykrywacze metali. Obecnie, są najsilniejszymi magnesami dostępnymi na rynku – umieszczane są w związku z tym w specjalnej obudowie. Dostępne modele magnesów neodymowych w przeciwieństwie do większości wykrywaczy metali, są przystosowane i dedykowane do pracy pod wodą oraz do podwodnych poszukiwań skarbów tam, gdzie tradycyjne elektroniczne wykrywacze metali zazwyczaj zawodzą. Magnesy neodymowe posiadają szczelną powłokę, odporną na korozje.

Magnesy – oferta sklepu online

Posiadamy różne typy magnesów neodymowych, które charakteryzują się różnym udźwigiem maksymalnym - nawet do 350 kg. W asortymencie sklepu online posiadamy również belki magnetyczne neodymowe do wszechstronnego zastosowania. Belki (listwy) magnetyczne posiadają szczelną obudowę ze stali kwasoodpornej, która kryje w sobie kilka silnych magnesów neodymowych.

Newsletter

Newsletter
Sklep jest w trybie podglądu

copyright  mocnysygnał.pl

projekt i wykonanie www.element.media.pl | shoper.pl

Sklep internetowy Shoper.pl